| Marka: | Emibig |
| Seria: | Boom |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Emibig Boom lampa wisząca 4x8 W biała 1592/4
Emibig Boom lampa wisząca 4x8 W biała 1592/4
Nr Kat. 15924
Emibig Boom lampa wisząca 4x8 W biała 1592/4
Nr Kat. 15924
Opis produktu Emibig Boom lampa wisząca 4x8 W biała 1592/4
- lampa wisząca
- wysokość: 120 cm
- szerokość: 60 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: G9
- maksymalna moc żarówki: 8W LED
- ilość punktów świetlnych: 4
- IP20
- materiał: stal/szkło
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Boom |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kod EAN | 5907106014335 |
| Wymiary z opakowaniem | 98 x 28 x 27 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,77 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





