- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Emibig Bolx lampa podsufitowa 1x12 W czarna 1441/1
Emibig Bolx lampa podsufitowa 1x12 W czarna 1441/1
Nr Kat. 14411
Emibig Bolx lampa podsufitowa 1x12 W czarna 1441/1
Nr Kat. 14411
Opis produktu Emibig Bolx lampa podsufitowa 1x12 W czarna 1441/1
- zasilanie: 230V
- ilość źródła światła: 1
- moc żarówki: 12W LED
- żarówka do zakupienia osobno
- typ gniazda: GX53
- stopień ochrony: IP20
- kolor lampy: czarny
- materiał lampy: stal lakierowana proszkowo
- wysokość: 7 cm
- szerokość: 20 cm
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Bolx |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GX53 |
| Wysokość | 7 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5907106011587 |
| Wymiary z opakowaniem | 86 x 16 x 23 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,76 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





