| Marka: | Emibig |
| Seria: | Bibi |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | pomarańczowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Emibig Bibi kinkiet 1x8 W pomarańczowy 1548/K1
Emibig Bibi kinkiet 1x8 W pomarańczowy 1548/K1
Nr Kat. 1548K1
Emibig Bibi kinkiet 1x8 W pomarańczowy 1548/K1
Nr Kat. 1548K1
Opis produktu Emibig Bibi kinkiet 1x8 W pomarańczowy 1548/K1
- kinkiet
- wysokość: 18 cm
- szerokość: 18 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: G9
- maksymalna moc żarówki: 8W LED
- ilość punktów świetlnych: 1
- IP20
- materiał: stal/szkło
- kolor: pomarańczowy
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Bibi |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | pomarańczowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Średnica | 18 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5907106013635 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 32 x 28 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,43 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





