| Marka: | Emibig |
| Seria: | Bet |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Emibig Bet lampa podsufitowa 4x12 W czarna 1467/4
Emibig Bet lampa podsufitowa 4x12 W czarna 1467/4
Nr Kat. 14674
Emibig Bet lampa podsufitowa 4x12 W czarna 1467/4
Nr Kat. 14674
Opis produktu Emibig Bet lampa podsufitowa 4x12 W czarna 1467/4
- zasilanie: 230V
- ilość źródła światła: 4
- moc żarówki: 12W
- żarówka do zakupienia osobno
- typ gniazda: GX53
- stopień ochrony: IP20
- kolor lampy: czarny
- materiał lampy: stal lakierowana proszkowo
- wysokość: 19 cm
- szerokość: 80 cm
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Bet |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GX53 |
| Wysokość | 19 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kod EAN | 5907106012249 |
| Wymiary z opakowaniem | 23 x 16 x 86 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,90 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





