| Marka: | Emibig |
| Seria: | Barn |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Emibig Barn lampa podsufitowa 3x15 W czarna 1367/3
Emibig Barn lampa podsufitowa 3x15 W czarna 1367/3
Nr Kat. 13673
Emibig Barn lampa podsufitowa 3x15 W czarna 1367/3
Nr Kat. 13673
Opis produktu Emibig Barn lampa podsufitowa 3x15 W czarna 1367/3
Seria Barn to doskonała propozycja do pomieszczeń w stylu industrialnym, nowoczesnym i minimalistycznym. Charakteryzuje się oryginalnym designem i zapewnia dużo światła. Uniwersalna czerń i złote elementy dają mnóstwo możliwości aranżacji i pięknie dopełnią niemalże każde pomieszczenie. Seria dostępna na 1, 3, 4 lub 6 źródeł światła, w wersji czarnej lub czarno-złotej. Barn to rewelacyjna ozdoba Twojego domu, która łączy funkcjonalność z estetyką. Wykonana z najwyższej jakości materiałów. Produkt polski.
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Barn |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 35 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5901738880115 |
| Wymiary z opakowaniem | 30 x 36 x 115 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,70 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





