| Marka: | Emibig |
| Seria: | Arcos |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | żółty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stojące
- Emibig Arcos lampa stojąca 1x12 W żółta 1469/LP1
Emibig Arcos lampa stojąca 1x12 W żółta 1469/LP1
Nr Kat. 1469LP1
Emibig Arcos lampa stojąca 1x12 W żółta 1469/LP1
Nr Kat. 1469LP1
Opis produktu Emibig Arcos lampa stojąca 1x12 W żółta 1469/LP1
- zasilanie: 230V
- ilość źródła światła: 1
- moc żarówki: 12W
- żarówka do zakupienia osobno
- typ gniazda: GX53
- stopień ochrony: IP20
- kolor lampy: żółty
- materiał lampy: metal
- wysokość: 150 cm
- szerokość: 60 cm
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Arcos |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | żółty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GX53 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5907106012485 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 172 x 56 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,40 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





