- montaż: wiszący
| Marka: | CosmoLight |
| Seria: | Atlanta |
| Materiał: | tkanina/materiał/jedwab, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
Czas na zmiany z GROHE z kodem -5% od 1499 zł!
GROHE kod -5% od 1499 zł
Koniec promocji za:
pon-pt:
09:00-18:00
sob.:
09:00-14:00
Zobacz stronę salonupon-pt:
8:00 - 17:00
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj sięTwój koszyk jest pusty
Nie wiesz od czego zacząć?
Zainspiruj się
Pytania
(5)| Marka: | CosmoLight |
| Seria: | Atlanta |
| Materiał: | tkanina/materiał/jedwab, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
Pytania
(5)Opis produktu CosmoLight Atlanta lampa wisząca 5x40 W biała-złota P05797AU-WH
| Marka | CosmoLight |
| Seria | Atlanta |
| Materiał | tkanina/materiał/jedwab, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 165 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Średnica | 60 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kod EAN | 5902115963797 |
| Wymiary z opakowaniem | 65 x 29 x 66 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,10 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Kupowane z tym produktem:
Opinie klientów:


Pytania i odpowiedzi
Kolor to różowe złoto.
Lampę można skrócić.
Minimalna wysokość 70cm.
Tak, jak najbardziej można.
Jedyny prawidłowy sposób na czyszczenie lampy to czyszczenie szmatką.
Czyścić wyłącznie miękką i suchą szmatką. Nie należy używać środków do czyszczenia metali. Nie używać materiałów ściernych, takich jak twarde gąbki, zmywaki kuchenne.
Średnica: 60 cm
[concept]
[explanation]
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!