| Marka: | Candellux |
| Seria: | Rossini |
| Materiał: | stal szlachetna, tkanina/materiał/jedwab |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Candellux Rossini lampa wisząca 3x40 W biała 33-36889
Candellux Rossini lampa wisząca 3x40 W biała 33-36889
Nr Kat. 3336889
multirabaty
Candellux Rossini lampa wisząca 3x40 W biała 33-36889
Nr Kat. 3336889
multirabaty
Ilość punktów światła
:
Opis produktu Candellux Rossini lampa wisząca 3x40 W biała 33-36889
- źródła światła: 3
- brak źródła światła w zestawie
- moc żarówki: 40W
- gwint: E27
- klasa ochrony: IP20
- napięcie znamionowe: 230 V
- materiał: stal, tkanina
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Candellux |
| Seria | Rossini |
| Materiał | stal szlachetna, tkanina/materiał/jedwab |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 82 cm |
| Szerokość | 53 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5903034836889 |
| Wymiary z opakowaniem | 34 x 25 x 28 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,30 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





