| Marka: | Candellux |
| Materiał: | aluminium, szkło |
| Zasilanie: | 12 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Rodzaj gwintu: | MR16/GU5,3 |
| Szerokość: | 9 cm |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy do zabudowy
- Candellux lampa do zabudowy 1x50W czarny 2231627
Candellux lampa do zabudowy 1x50W czarny 2231627
Nr Kat. 2231627
Pytania
(1)multirabaty
Kolor
:
Candellux lampa do zabudowy 1x50W czarny 2231627
Nr Kat. 2231627
Pytania
(1)multirabaty
Kolor
:
Opis produktu Candellux lampa do zabudowy 1x50W czarny 2231627
- montaż: sufitowy
- napięcie: 230V
- źródła światła: 1
- moc żarówki głównego źródła światła: 50W
- gwint żarówki: MR16
- brak źródła światła w komplecie
- szerokość: 9 cm
- materiały: aluminium, szkło
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Candellux |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Zasilanie | 12 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj gwintu | MR16/GU5,3 |
| Szerokość | 9 cm |
| Moc żarówki | 50 W |
| Kształt | kwadratowy |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5906714731627 |
| Wymiary z opakowaniem | 11 x 3 x 11 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,19 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Pytania i odpowiedzi
Jak wymienić żarówkę w zabudowie?
W lampie jest wymienna żarówka, podtrzymywana przez metalowy pierścień.
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





