Prysznic jest idealnym rozwiązaniem dla małych pomieszczeń. Wygodny i oszczędny, a wyposażony w dodatkowe akcesoria, takie jak deszczownica czy hydromasaż, pozwala na idealny relaks. Jakie opcje mamy do wyboru, urządzając łazienkę z prysznicem?

Nowoczesna łazienka z prysznicem

Decydując się na konkretne rozwiązanie, musimy wziąć pod uwagę wielkość naszej łazienki oraz potrzeby naszych domowników. Niezależnie od tego, czy urządzamy całą łazienkę, czy pokój kąpielowy, wśród propozycji producentów można znaleźć formę i wielkość odpowiadającą indywidualnym potrzebom. Niekwestionowaną zaletą kabiny prysznicowej jest łatwość zachowania czystości w łazience i możliwość dopasowania jej do każdej przestrzeni.

Kabina prysznicowa Aquaform Etna

Wygoda i relaks w małej łazience: kabiny z hydromasażem

Dla nieco bardziej wymagających użytkowników świetnym rozwiązaniem są kabiny z hydromasażem. Gotowe zestawy składają się z brodzika, kabiny, panelu z baterią prysznicową, dyszami do hydromasażu i górną głowicą. Idealne dopasowanie wszystkich elementów i łatwość montażu sprawiają, że tego typu rozwiązania cieszą się coraz większą popularnością. Dzięki funkcji hydromasażu zapewnimy sobie codzienny komfort dla naszej skóry. Bowiem korzystanie z niego poprawia jej jędrność.

Kabina prysznicowa Radaway Quattra

Osoby poszukujące pełnego komfortu i luksusu mogą zdecydować się na kabinę parowo-hydromasażową. Sterowana elektronicznie sauna i szeroki wybór opcji natryskowych czynią z każdej kąpieli prawdziwą przyjemność. Dzięki temu stworzymy nasze własne domowe SPA.

Kabina parowo-hydromasażowa Sanplast

Kabiny prysznicowe bez brodzika

Ciekawym rozwiązaniem, które pozwala na nowoczesną i funkcjonalną aranżację łazienki jest prysznic bez brodzika. W takich przypadkach kratka odpływowa lub odpływ liniowy montowane są bezpośrednio w płytkach. Prostota formy i efektywne rozwiązanie sprawdzi się również w małej łazience i doda jej przestrzeni. Prysznic typu walk-in to również świetna opcja w łazience, z której korzystają osoby starsze czy niepełnosprawne – brak wysokiego progu pozwala na samodzielne wzięcie kąpieli.

Odpływ liniowy Deante

Zestawy prysznicowe z deszczownicami

Funkcjonalność i przyjemność kąpieli w jednym? Taki efekt zapewni zestaw prysznicowy składający się z uchwytu na słuchawkę prysznica oraz deszczownicy. Wbrew pozorom, nie jest to wcale kosztowne rozwiązanie. Deante Neo Nuovo czy Deante Peonia to opcja na każdą kieszeń.

Aranzacja Deante Abelia

Łazienka z prysznicem w formie wygodnego panelu

Prysznic na pierwszym planie łazienki? Przy zastosowaniu paneli prysznicowych to możliwe. Wystarczy odpowiednio wypoziomowana podłoga z bezpośrednim odpływem bądź płytki brodzik.


Przy zastosowaniu deszczownicy lub górnej głowicy prysznicowej, można nawet zrezygnować z obudowy kabiny, a do aranżacji wykorzystać dodatkową ściankę działową bądź luksfery.

Aranzacja Deante Jaguar

Zapisz

Zapisz