Coraz trudniej dokonywać słusznych zakupowych wyborów. Aby pomóc klientom powstają liczne programy i badania mające na celu określenie wartości danej marki czy produktu. Jednym z nich jest ,,Super Marka 2018 – Jakość, Zaufanie, Renoma”.


Sklep Łazienkaplus.pl otrzymał godło ,,Super Marka 2018 – Jakość, Zaufanie, Renoma”. Celem przeprowadzania wśród klientów badań (na podstawie których przyznawana jest nagroda) jest określenie aktywności i wartości marki oraz jej rozpoznawalności wśród innych brandów.

Ponadto godło ,,Super Marka” jest przyznawane brandom, które trzy razy otrzymały tytuł i wyróżnienie ,,Dobra Marka”, dzięki czemu mogą szczycić się wysoką pozycją na polskim rynku oraz dużym zaufaniem wśród konsumentów. Przedmiotem analizy, której poddawane są poszczególne marki, jest siła brandu, jakość produktów oraz stopień zaufania konsumentów.

Łazienkaplus.pl w pigułce

Sklep Łazienkaplus.pl w swoim portfolio posiada szeroki asortyment do urządzania łazienki oraz kuchni. Można znaleźć w nim aż 50 tys. produktów, z czego 30 tys. dostępna jest od zaraz i może zostać dostarczona w ciągu 24 godzin. Osoby planujące remont, bądź jedynie lekką modyfikację kuchni czy łazienki znajdą tutaj wszystko to, czego potrzebują.

Przykładowa aranżacja z działu Inspiracje 

Szeroki wybór produktów to jednak nie wszystko, co oferuje Łazienkaplus.pl. Zespół sklepu stara się wspierać klientów na każdym etapie ich remontu lub planowania przyszłego mieszkania czy domu. W tym celu na stronie sklepu powstała sekcja Inspiracje oraz Blog.

Inspiracje to dział, w którym zamieszczane są projekty łazienek, odbiegające od standardowych oferowanych w tysiącach różnych katalogów. Blog z kolei jest miejscem, w którym sukcesywnie pojawiają się materiały, gdzie doradcy sklepu podpowiadają krok po kroku jak urządzić łazienkę lub kuchnię, a także jak wybrać odpowiednie produkty.