| Marka: | Ars Longa |
| Seria: | Milano |
| Szerokość: | 74.4 cm |
| Wysokość: | 184.4 cm |
| Oświetlenie: | bez oświetlenia |
| Kształt: | prostokątne |
| Rama: | z ramą |
| Typ: | łazienkowe |
| Kolor: | nikiel |
| Mata grzewcza: | bez maty grzewczej |
| Montaż: | wiszące |
- Strona główna
- Meble łazienkowe
- Lustra
- Ars Longa Milano lustro 184x74 cm prostokątne nikiel...
Ars Longa Milano lustro 184x74 cm prostokątne nikiel MILANO60170-N
Pytania
(4)Ars Longa Milano lustro 184x74 cm prostokątne nikiel MILANO60170-N
Pytania
(4)Pospiesz się, została tylko 1 sztuka!
Opis produktu Ars Longa Milano lustro 184x74 cm prostokątne nikiel MILANO60170-N
Dane techniczne
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Milano |
| Szerokość | 74.4 cm |
| Wysokość | 184.4 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe |
| Kolor | nikiel |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774945154 |
| Wymiary z opakowaniem | 9 x 190 x 80 cm |
| Waga z opakowaniem | 15,20 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Lustro posiada uchwyty, które umożliwiają zawieszenie zarówno w pionie jak i w poziomie.
Lustro oprawione w wysokiej jakości ramę z tworzywa sztucznego – polistyrenu, która została wyprodukowana z surowców odnawialnych.
Rama idzie po obwodzie całego lustra, dlatego jeżeli rama ma 8 cm to należy dodać 16 cm- gdyż rama jest z obu stron. Odjąć wręg w ramie to przy tafli 60x170 lustro w ramie Milano ma całkowity rozmiar 74,4 x 184.4.
Wysokość: 3,1 cm
[concept]
[explanation]





