| Marka: | Ars Longa |
| Seria: | Milano |
| Szerokość: | 74.4 cm |
| Wysokość: | 134.4 cm |
| Oświetlenie: | bez oświetlenia |
| Kształt: | prostokątne |
| Rama: | z ramą |
| Typ: | łazienkowe |
| Kolor: | nikiel |
| Mata grzewcza: | bez maty grzewczej |
| Montaż: | wiszące |
- Strona główna
- Meble łazienkowe
- Lustra
- Ars Longa Milano lustro 134x74 cm prostokątne nikiel...
Ars Longa Milano lustro 134x74 cm prostokątne nikiel MILANO60120-N
Nr Kat. MILANO60120N
(1)
Ars Longa Milano lustro 134x74 cm prostokątne nikiel MILANO60120-N
Nr Kat. MILANO60120N
(1)
Pospiesz się, została tylko 1 sztuka!
Wysyłamyw poniedziałek!
Opis produktu Ars Longa Milano lustro 134x74 cm prostokątne nikiel MILANO60120-N
- wymiary całkowite: 134,4 x 74,4 cm
- wymiary tafli lustra: 120 x 60 cm
- płaska rama o szerokości 8 cm
- płaszczyzna ramy lekko nachylona do wewnątrz
- materiał: polistyren
- kolor: nikiel
Dane techniczne
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Milano |
| Szerokość | 74.4 cm |
| Wysokość | 134.4 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe |
| Kolor | nikiel |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774940524 |
| Wymiary z opakowaniem | 9 x 140 x 80 cm |
| Waga z opakowaniem | 11,20 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Produkty z serii:
Produkty podobne:
Opinie klientów:
Ars Longa Milano lustro 134x74 cm prostokątne nikiel MILANO60120-N
5,0
/5 (1 opinia)

100%Klientów poleca ten produkt

Ocena na podstawie 1 opinii
5.0/5 Funkcjonalność
5.0/5 Jakość wykonania
5.0/5 Wygląd
Jak działają oceny i opinie?
Sortuj wg:
Poleca ten produkt
Piękne lustro w swej prostocie. Idealnie się wpasuje do każdego wnętrza. Jestem mega zadowolona
Dorota (Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Piękne lustro w swej prostocie. Idealnie się wpasuje do każdego wnętrza. Jestem mega zadowolona
Dorota (Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
Piękne lustro w swej prostocie. Idealnie się wpasuje do każdego wnętrza. Jestem mega zadowolona
Dorota (Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Piękne lustro w swej prostocie. Idealnie się wpasuje do każdego wnętrza. Jestem mega zadowolona
Dorota (Opinia potwierdzona zakupem)
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





