| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | Seppia |
| Materiał: | aluminium, akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny, złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Altavola Design Seppia lampa wisząca 35W czarny/złoty...
Altavola Design Seppia lampa wisząca 35W czarny/złoty LA115/P_98_3k_black_gold
Nr Kat. LA115P983kblackgold
Pytania
(1)multirabaty
Altavola Design Seppia lampa wisząca 35W czarny/złoty LA115/P_98_3k_black_gold
Nr Kat. LA115P983kblackgold
Pytania
(1)multirabaty
Opis produktu Altavola Design Seppia lampa wisząca 35W czarny/złoty LA115/P_98_3k_black_gold
- montaż: do sufitu
- liczba źródeł światła: 4
- źródło światła LED zintegrowane
- temperatura barwy światła: 3000K
- barwa światła: delikatnie ciepła
- strumień świetlny: 1500 lumenów
- moc lampy: 35W
- regulowana wysokość zawieszenia
- materiał: aluminium, akryl
- napięcie znamionowe: 230V
- stopień ochrony: IP20
- brak możliwości ściemniania
- kolor: czarny/złoty
Dane techniczne
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Seppia |
| Materiał | aluminium, akryl |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny, złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 99 cm |
| Moc żarówki | 35 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kod EAN | 5904139914366 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 13 x 37 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,35 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Czy można wydłużyć wysokość lampy do 2,5 m?
Nie ma możliwości przedłużenia linek w tym modelu lampy.
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





