| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | Linea |
| Pomieszczenie: | łazienka |
| Materiał: | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały, złoty |
| Wysokość: | 200 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Moc żarówki: | 51 W |
| Ilość punktów światła: | 3 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Altavola Design Linea No. 5 lampa wisząca 51 W...
Altavola Design Linea No. 5 lampa wisząca 51 W złota/biała LA087/2P_60_40_100_3k_gold_white
Nr Kat. LA0872P60401003kgoldwhite
multirabaty
Altavola Design Linea No. 5 lampa wisząca 51 W złota/biała LA087/2P_60_40_100_3k_gold_white
Nr Kat. LA0872P60401003kgoldwhite
multirabaty
Opis produktu Altavola Design Linea No. 5 lampa wisząca 51 W złota/biała LA087/2P_60_40_100_3k_gold_white
- ilość źródeł światła: 3
- zintegrowane źródło światła LED
- temperatura barwy światła: 3000K
- strumień świetlny: 3060 lm
- moc lampy: 51W
- barwa światła: ciepła biała
- regulowana wysokość zawieszenia
- napięcie znamionowe: 230V
- stopień ochrony: IP44
- wysokość: 200 cm
- szerokość: 60 cm
- materiał: aluminium, silikon
- kolor: złoty/biały
- gwarancja: 2 lata
Dane techniczne
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Linea |
| Pomieszczenie | łazienka |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały, złoty |
| Wysokość | 200 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Moc żarówki | 51 W |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5904139917572 |
| Waga z opakowaniem | 3,50 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





