- możliwość ściemniania (metoda Dali/Dali2)
| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | Linea |
| Pomieszczenie: | łazienka |
| Materiał: | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały, złoty |
| Wysokość: | 200 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Moc żarówki: | 51 W |
| Ilość punktów światła: | 3 |





