| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | Ledowe Okręgi |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP44 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca ściemnialna...
Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca ściemnialna 38 W biała LA073/P_100_in_3k_white_dimm
Nr Kat. LA073P100in3kwhitedimm
multirabaty
Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca ściemnialna 38 W biała LA073/P_100_in_3k_white_dimm
Nr Kat. LA073P100in3kwhitedimm
multirabaty
Opis produktu Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca ściemnialna 38 W biała LA073/P_100_in_3k_white_dimm
- ilość źródeł światła: 1
- zintegrowane źródło światła LED
- strumień świetlny: 2280 lm
- moc źródeł światła: 38W
- barwa światła: 3000K
- barwa światła: delikatnie ciepła
- stopień ochrony: IP 44
- średnica abażuru: 100 cm
- wysokość: 200 cm
- regulowana wysokość zawieszenia
- możliwość ściemniania
- klasa efektywności energetycznej: B
- grubość abażuru: 1,8 cm
- napięcie znamionowe: 230V
- materiał: aluminium/silikon
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Ledowe Okręgi |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 200 cm |
| Średnica | 120 cm |
| Moc żarówki | 38 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5904139910221 |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





