| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | Ledowe Okręgi |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | aluminium |
| Stopień ochrony: | IP44 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca 83W LED biały...
Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca 83W LED biały LA074/P_120_in_4k_white
Nr Kat. LA074P120in4kwhite
multirabaty
Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca 83W LED biały LA074/P_120_in_4k_white
Nr Kat. LA074P120in4kwhite
multirabaty
Opis produktu Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca 83W LED biały LA074/P_120_in_4k_white
- ilość źródeł światła: 2
- zintegrowane źródło światła LED
- strumień świetlny: 5750 lm
- moc źródeł światła: 83W
- barwa światła: 4000K
- barwa światła: barwa dzienna
- stopień ochrony: IP 44
- wysokość: 120 cm
- regulowana wysokość zawieszenia
- możliwość ściemniania: nie
- klasa efektywności energetycznej: A
- grubość abażuru: 1,8 cm
- napięcie znamionowe: 230V
- materiał: aluminium/silikon
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Ledowe Okręgi |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | aluminium |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 120 cm |
| Moc żarówki | 83 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5904139914007 |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





