| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | Ledowe Okręgi |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Wysokość: | 300 cm |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca 151W LED...
Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca 151W LED czarny LA085/P_120_in_3k_black
Nr Kat. LA085P120in3kblack
multirabaty
Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca 151W LED czarny LA085/P_120_in_3k_black
Nr Kat. LA085P120in3kblack
multirabaty
Opis produktu Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca 151W LED czarny LA085/P_120_in_3k_black
- ilość źródeł światła: 5
- zintegrowane źródło światła LED
- strumień świetlny: 9060 lm
- moc źródeł światła: 151W
- barwa światła: 3000K
- barwa światła: barwa dzienna
- stopień ochrony: IP 44
- średnica abażuru: 60/40/80/100/120cm
- wysokość: 300 cm
- regulowana wysokość zawieszenia
- możliwość ściemniania: nie
- klasa efektywności energetycznej: A
- grubość abażuru: 1,8 cm
- napięcie znamionowe: 230V
- materiał: aluminium/silikon
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Ledowe Okręgi |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 300 cm |
| Moc żarówki | 151 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kod EAN | 5902249039184 |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





