| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | Ledowe Okręgi |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP44 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca 130W LED...
Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca 130W LED biały LA076/P_90_in_3k_white
Nr Kat. LA076P90in3kwhite
multirabaty
Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca 130W LED biały LA076/P_90_in_3k_white
Nr Kat. LA076P90in3kwhite
multirabaty
Opis produktu Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca 130W LED biały LA076/P_90_in_3k_white
- ilość źródeł światła: 6
- zintegrowane źródło światła LED
- strumień świetlny: 7800 lm
- moc źródeł światła: 130W
- barwa światła: 3000K
- barwa światła: delikatnie ciepła
- stopień ochrony: IP 44
- szerokość całkowita: 90 cm
- wysokość: 200 cm
- regulowana wysokość zawieszenia
- możliwość ściemniania: nie
- klasa efektywności energetycznej: A
- grubość abażuru: 1,8 cm
- napięcie znamionowe: 230V
- materiał: aluminium/silikon
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Ledowe Okręgi |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 200 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Moc żarówki | 130 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kod EAN | 5904139910245 |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





