| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | Ledowe Okręgi |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP44 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca 106W LED...
Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca 106W LED czarny LA084/P_100_in_3k_black
Nr Kat. LA084P100in3kblack
multirabaty
Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca 106W LED czarny LA084/P_100_in_3k_black
Nr Kat. LA084P100in3kblack
multirabaty
Opis produktu Altavola Design Ledowe Okręgi lampa wisząca 106W LED czarny LA084/P_100_in_3k_black
- ilość źródeł światła: 4
- zintegrowane źródło światła LED
- strumień świetlny: 6360 lm
- barwa światła: 3000K
- stopień ochrony: IP 44
- średnica abażuru: 60/40/80/100 cm
- wysokość: 300 cm
- regulowana wysokość zawieszenia
- grubość abażuru: 1,8 cm
- materiał: aluminium
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Ledowe Okręgi |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 300 cm |
| Moc żarówki | 106 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kod EAN | 5902249033540 |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





