| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | Cortina |
| Materiał: | aluminium, metal, akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | przejrzysty, złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 43 cm |
| Szerokość: | 14.5 cm |
| Moc żarówki: | 12 W |
| Ilość punktów światła: | 1 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stołowe
- Altavola Design Cortina lampa stołowa 1x12 W...
Altavola Design Cortina lampa stołowa 1x12 W przezroczysta-złota LA103/T_43_gold
Nr Kat. LA103T43gold
multirabaty
Altavola Design Cortina lampa stołowa 1x12 W przezroczysta-złota LA103/T_43_gold
Nr Kat. LA103T43gold
multirabaty
Opis produktu Altavola Design Cortina lampa stołowa 1x12 W przezroczysta-złota LA103/T_43_gold
- ilość źródeł światła: 1
- zintegrowane źródło światła LED
- strumień świetlny: 720 lm
- moc źródeł światła: 12W
- barwa światła: 3000K
- barwa światła: delikatnie ciepła
- napięcie znamionowe: 230V
- materiał: aluminium, japońskie szkło akrylowe, metal
- kolor: złoty, przezroczysty
Dane techniczne
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Cortina |
| Materiał | aluminium, metal, akryl |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | przejrzysty, złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 43 cm |
| Szerokość | 14.5 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5904139914908 |
| Wymiary z opakowaniem | 32 x 56 x 32 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,50 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





