| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | Apple |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały, złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 31 cm |
| Średnica: | 28 cm |
| Moc żarówki: | 12 W |
| Kształt: | inny |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stołowe
- Altavola Design Apple lampa stołowa 1x12W LED złoty/biały...
Altavola Design Apple lampa stołowa 1x12W LED złoty/biały LA058/T
Nr Kat. LA058T
multirabaty
Altavola Design Apple lampa stołowa 1x12W LED złoty/biały LA058/T
Nr Kat. LA058T
multirabaty
Opis produktu Altavola Design Apple lampa stołowa 1x12W LED złoty/biały LA058/T
- montaż: stojący
- napięcie: 230V
- źródła światła: 1
- moc żarówki: 12W
- temperatura barwowa: 3000K
- strumień światła: 1080 lm
- zintegrowane źródło światła LED
- stopień ochrony: IP 20
- średnica abażuru: 28 cm
- wysokość abażuru: 22 cm
- wysokość całkowita: 31 cm
- materiał główny: metal
- materiał dodatkowy: szkło
- kolor główny: satynowe złoto
- kolor abażuru: biały opalowy
Dane techniczne
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Apple |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały, złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 31 cm |
| Średnica | 28 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5902249032659 |
| Wymiary z opakowaniem | 37 x 43 x 37 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





