| Marka: | Aldex |
| Seria: | Pinne |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Aldex Pinne lampa podsufitowa 4x10 W czarna 1080PL_L1
Aldex Pinne lampa podsufitowa 4x10 W czarna 1080PL_L1
Nr Kat. 1080PLL1
Aldex Pinne lampa podsufitowa 4x10 W czarna 1080PL_L1
Nr Kat. 1080PLL1
Pospiesz się, została tylko 1 sztuka!
Wysyłamydzisiaj!
Opis produktu Aldex Pinne lampa podsufitowa 4x10 W czarna 1080PL_L1
- lampa podsufitowa
- wysokość: 38 cm
- szerokość: 97 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: 4 x E14 max 10W LED
- IP20
- materiał: metal/szkło
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Aldex |
| Seria | Pinne |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 38 cm |
| Szerokość | 97 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5904798661335 |
| Wymiary z opakowaniem | 60 x 120 x 40 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,65 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





