| Marka: | Aldex |
| Seria: | Dione |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Aldex Dione lampa podsufitowa biała 1092PL_L
Aldex Dione lampa podsufitowa biała 1092PL_L
Nr Kat. 1092PLL
Aldex Dione lampa podsufitowa biała 1092PL_L
Nr Kat. 1092PLL
Opis produktu Aldex Dione lampa podsufitowa biała 1092PL_L
- montaż: podsufitowy
- liczba źródeł światła: 4
- moc żarówki: 3 x 40W + 1 x 60W
- napięcie: 230V
- oprawa żarówki: E14 + E27
- stopień ochrony: IP20
- materiał: metal, szkło
- kolor: biały
- brak żarówek w komplecie
Dane techniczne
| Marka | Aldex |
| Seria | Dione |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14, E27 |
| Wysokość | 58 cm |
| Szerokość | 117 cm |
| Moc żarówki | 180 W |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5904798657512 |
| Wymiary z opakowaniem | 60 x 40 x 120 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,60 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





