| Marka: | Zuma Line |
| Seria: | Viso |
| Materiał: | aluminium, tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 43.5 cm |
| Szerokość: | 82 cm |
| Moc żarówki: | 26 W |
| Kształt: | inny |
Lampy podsufitowe
Zuma Line Viso lampa podsufitowa 1x26W czarna MX9932-1-3BD
Nr Kat. MX993213BD
Zuma Line Viso lampa podsufitowa 1x26W czarna MX9932-1-3BD
Nr Kat. MX993213BD





