| Marka: | Zuma Line |
| Seria: | Vila |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny, złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Wysokość: | 12 cm |
| Szerokość: | 5.5 cm |
| Moc żarówki: | 50 W |
Kinkiety
Zuma Line Vila kinkiet 1x50W złoto szczotkowane/czarny GU13013C-1R
Nr Kat. GU13013C1R
Zuma Line Vila kinkiet 1x50W złoto szczotkowane/czarny GU13013C-1R
Nr Kat. GU13013C1R





