| Marka: | Zuma Line |
| Seria: | Verona |
| Materiał: | szkło, tkanina/materiał/jedwab, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, chrom |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Wysokość: | 30 cm |
| Szerokość: | 40 cm |
| Moc żarówki: | 40 W |
Lampy podsufitowe
Zuma Line Verona lampa podsufitowa 8x40W chrom/biały RLX92174-8A
Nr Kat. RLX921748A
Zuma Line Verona lampa podsufitowa 8x40W chrom/biały RLX92174-8A
Nr Kat. RLX921748A





