| Marka: | Zuma Line |
| Seria: | Urchin |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny, złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Wysokość: | 129 cm |
| Średnica: | 78 cm |
| Moc żarówki: | 42 W |
Lampy wiszące
Zuma Line Urchin lampa wisząca 9x42 W czarny/złoty P0491-09C-F7BC
Nr Kat. P049109CF7BC
Zuma Line Urchin lampa wisząca 9x42 W czarny/złoty P0491-09C-F7BC
Nr Kat. P049109CF7BC





