| Marka: | Zuma Line |
| Seria: | Tess |
| Materiał: | aluminium, tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 150 cm |
| Szerokość: | 50 cm |
| Moc żarówki: | 52 W |
| Kształt: | inny |
Lampy wiszące
Zuma Line Tess lampa wisząca 1x52W czarna MD9203-4-3BD
Nr Kat. MD920343BD
Zuma Line Tess lampa wisząca 1x52W czarna MD9203-4-3BD
Nr Kat. MD920343BD





