| Marka: | Zuma Line |
| Seria: | Sowa |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały, czarny, złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 33 cm |
| Szerokość: | 30.6 cm |
| Moc żarówki: | 4 W |
| Kształt: | inny |
| Ilość punktów światła: | 1 |
Lampy stołowe
Zuma Line Sowa lampka nocna 1x4 W biała-czarna-złota EX04F332U-1
Nr Kat. EX04F332U1
Zuma Line Sowa lampka nocna 1x4 W biała-czarna-złota EX04F332U-1
Nr Kat. EX04F332U1





