| Marka: | Zuma Line |
| Seria: | SM |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 169 cm |
| Szerokość: | 21.2 cm |
| Moc żarówki: | 10 W |
| Kształt: | inny |
Lampy stojące
Zuma Line SM lampa stojąca 1x10 W biała SM-609-WH
Nr Kat. SM609WH
Zuma Line SM lampa stojąca 1x10 W biała SM-609-WH
Nr Kat. SM609WH





