| Marka: | Zuma Line |
| Seria: | SM |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 28.5 cm |
| Szerokość: | 28.5 cm |
| Moc żarówki: | 5 W |
| Kształt: | inny |
Lampy biurkowe
Zuma Line SM lampa biurkowa 1x5 W czarna SM-606
Nr Kat. SM606
Zuma Line SM lampa biurkowa 1x5 W czarna SM-606
Nr Kat. SM606





