| Marka: | Zuma Line |
| Seria: | Riano |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny, złoty, opal |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Wysokość: | 36 cm |
| Szerokość: | 12 cm |
| Moc żarówki: | 42 W |
Kinkiety
Zuma Line Riano kinkiet 2x42W czarny/złoty/szkło opalowe W0454-02A-SDAA
Nr Kat. W045402ASDAA
Pytania
Zuma Line Riano kinkiet 2x42W czarny/złoty/szkło opalowe W0454-02A-SDAA
Nr Kat. W045402ASDAA
Pytania





