| Marka: | Zuma Line |
| Seria: | One |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny, przezroczysty, złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 34 cm |
| Szerokość: | 23.5 cm |
| Moc żarówki: | 5 W |
| Ilość punktów światła: | 3 |
Kinkiety
Zuma Line One kinkiet 3x5W LED czarny mat/złoty W0461-03L-P7SD
Nr Kat. W046103LP7SD
Pytania
Zuma Line One kinkiet 3x5W LED czarny mat/złoty W0461-03L-P7SD
Nr Kat. W046103LP7SD
Pytania





