| Marka: | Zuma Line |
| Seria: | Neon |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czerwony |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 17 cm |
| Szerokość: | 71 cm |
| Moc żarówki: | 3.44 W |
| Kształt: | prostokątny |
| Ilość punktów światła: | 1 |
Kinkiety
Zuma Line Neon neon ścienny 1x3,44 W czerwony FM-WN46
Nr Kat. FMWN46
Zuma Line Neon neon ścienny 1x3,44 W czerwony FM-WN46
Nr Kat. FMWN46





