| Marka: | Zuma Line |
| Seria: | Loya |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny, złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 141 cm |
| Szerokość: | 43 cm |
| Moc żarówki: | 5 W |
| Ilość punktów światła: | 5 |
Lampy wiszące
Zuma Line Loya lampa wisząca 5x5W LED czarny mat/złoty P0461-05Q-P7SD
Nr Kat. P046105QP7SD
Pytania
Zuma Line Loya lampa wisząca 5x5W LED czarny mat/złoty P0461-05Q-P7SD
Nr Kat. P046105QP7SD
Pytania





