| Marka: | Zuma Line |
| Seria: | Loya |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 13 cm |
| Szerokość: | 8 cm |
| Moc żarówki: | 5 W |
| Ilość punktów światła: | 1 |
Kinkiety
Zuma Line Loya kinkiet 1x5W złoty W0461-01A-F7F7
Nr Kat. W046101AF7F7
Zuma Line Loya kinkiet 1x5W złoty W0461-01A-F7F7
Nr Kat. W046101AF7F7





