| Marka: | Zuma Line |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Kolor: | biały, drewno |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 28 cm |
| Szerokość: | 24.5 cm |
| Moc żarówki: | 40 W |
| Kształt: | inny |
| Ilość punktów światła: | 1 |
Lampy biurkowe
Zuma Line lampa biurkowa 1x40 W biała-drewno SM-W02-WH
Nr Kat. SMW02WH
Zuma Line lampa biurkowa 1x40 W biała-drewno SM-W02-WH
Nr Kat. SMW02WH





