| Marka: | Zuma Line |
| Seria: | Harley |
| Materiał: | aluminium, tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 150 cm |
| Szerokość: | 51.5 cm |
| Moc żarówki: | 31 W |
| Kształt: | inny |
Lampy wiszące
Zuma Line Harley lampa wisząca 1x31W czarna MD7864-2S-3BT
Nr Kat. MD78642S3BT
Zuma Line Harley lampa wisząca 1x31W czarna MD7864-2S-3BT
Nr Kat. MD78642S3BT





