| Marka: | Zuma Line |
| Seria: | Erda |
| Materiał: | aluminium, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 24 cm |
| Szerokość: | 11.5 cm |
| Moc żarówki: | 8 W |
| Kształt: | inny |
Kinkiety
Zuma Line Erda kinkiet 1x8 W LED czarny 19600W-BK
Nr Kat. 19600WBK
Zuma Line Erda kinkiet 1x8 W LED czarny 19600W-BK
Nr Kat. 19600WBK





