| Marka: | Zuma Line |
| Seria: | Crystal |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Wysokość: | 134 cm |
| Średnica: | 13 cm |
| Moc żarówki: | 42 W |
Lampy wiszące
Zuma Line Crystal lampa wisząca 1x42 W złoty P0076-01A-F7HF
Nr Kat. P007601AF7HF
Zuma Line Crystal lampa wisząca 1x42 W złoty P0076-01A-F7HF
Nr Kat. P007601AF7HF





