| Marka: | Zuma Line |
| Seria: | Corit |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 180 cm |
| Szerokość: | 58.5 cm |
| Moc żarówki: | 24 W |
| Kształt: | inny |
Lampy stojące
Zuma Line Corit lampa stojąca 1x24 W czarna E82907-31
Nr Kat. E8290731
Zuma Line Corit lampa stojąca 1x24 W czarna E82907-31
Nr Kat. E8290731





