| Marka: | Zuma Line |
| Seria: | Celso |
| Materiał: | stal szlachetna |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 140 cm |
| Szerokość: | 30 cm |
| Moc żarówki: | 40 W |
Lampy stojące
Zuma Line Celso lampa stojąca 1x40W czarny A4006
Nr Kat. A4006
Zuma Line Celso lampa stojąca 1x40W czarny A4006
Nr Kat. A4006





