| Marka: | Zuma Line |
| Seria: | Aqua |
| Pomieszczenie: | pokój dziecięcy |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | przejrzysty, srebrny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 29 cm |
| Szerokość: | 10.5 cm |
| Średnica: | 10.5 cm |
Lampy stołowe
Zuma Line Aqua lampka nocna RGB 1x2,25 W przezroczysta-srebrna 89245
Nr Kat. 89245
Zuma Line Aqua lampka nocna RGB 1x2,25 W przezroczysta-srebrna 89245
Nr Kat. 89245





