| Marka: | Zone Denmark |
| Rodzaj: | wieszak |
| Kolor: | inny |
| Montaż: | zawieszany |
| Kod EAN: | 5722000279266 |
| Wymiary z opakowaniem: | 10 x 3 x 19 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,08 kg |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Wieszaki i drążki na ręczniki
- Zone Denmark uchwyt na ręczniki zielony 27926
Zone Denmark uchwyt na ręczniki zielony 27926
Nr Kat. 27926
Zone Denmark uchwyt na ręczniki zielony 27926
Nr Kat. 27926
Opis produktu Zone Denmark uchwyt na ręczniki zielony 27926
- zestaw 2 magnetycznych haczyków ściennych
- do ręczników i ścierek, które nie mają pętelek do powieszenia
- silikonowy pasek posiada magnesy na końcach, między którymi wystarczy włożyć róg ręcznika
- kolor: zielony (eucalyptus)
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Rodzaj | wieszak |
| Kolor | inny |
| Montaż | zawieszany |
| Kod EAN | 5722000279266 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 3 x 19 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,08 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





