| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Triangles |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Kolor: | szary |
| Do kontaktu z żywnością: | nie |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Triangles podstawka kuchenna szara 330313
Zone Denmark Triangles podstawka kuchenna szara 330313
Nr Kat. 330313
Zone Denmark Triangles podstawka kuchenna szara 330313
Nr Kat. 330313
Opis produktu Zone Denmark Triangles podstawka kuchenna szara 330313
- podkładka pod naczynia
- odporna na temperaturę do 250°C
- można myć w zmywarce
- długość: 24 cm
- szerokość: 38 cm
- materiał: silikon
- kolor: szary
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Triangles |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | szary |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Dłuższy bok | 38 cm |
| Krótszy bok | 24 cm |
| Wysokość | 1 cm |
| Kod EAN | 5708760657247 |
| Wymiary z opakowaniem | 24 x 1 x 14 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,11 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





