| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Triangles |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Kolor: | beżowy |
| Do kontaktu z żywnością: | nie |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Triangles podstawka kuchenna beżowa 12429
Zone Denmark Triangles podstawka kuchenna beżowa 12429
Nr Kat. 12429
Zone Denmark Triangles podstawka kuchenna beżowa 12429
Nr Kat. 12429
Opis produktu Zone Denmark Triangles podstawka kuchenna beżowa 12429
- podkładka pod naczynia
- odporna na temperaturę do 250°C
- można myć w zmywarce
- długość: 16 cm
- szerokość: 14 cm
- materiał: silikon
- kolor: beżowy
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Triangles |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | beżowy |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Dłuższy bok | 16 cm |
| Krótszy bok | 14 cm |
| Wysokość | 1 cm |
| Kod EAN | 5722000124290 |
| Wymiary z opakowaniem | 17 x 1 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,10 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





