| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Solo |
| Rodzaj: | pojemnik zamknięty |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, stal |
| Kolor: | czarny |
| Do kontaktu z żywnością: | tak |
| Opcja składania: | nie |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Solo pojemnik na sól i pieprz 6,5x3,3x8,9 cm...
Zone Denmark Solo pojemnik na sól i pieprz 6,5x3,3x8,9 cm czarny 10542
Nr Kat. 10542
Zone Denmark Solo pojemnik na sól i pieprz 6,5x3,3x8,9 cm czarny 10542
Nr Kat. 10542
Opis produktu Zone Denmark Solo pojemnik na sól i pieprz 6,5x3,3x8,9 cm czarny 10542
- zestaw składa się z dwóch oddzielnych pojemników - jeden przeznaczony do soli, a drugi do pieprzu
- kompaktowy rozmiar i poręczny uchwyt umożliwia łatwe przenoszenie całości, więc bez problemu możemy go przenieś z kuchennego blatu na stół w kuchni lub salonie
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Solo |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Materiał | tworzywo sztuczne, stal |
| Kolor | czarny |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 6.5 cm |
| Krótszy bok | 3.3 cm |
| Wysokość | 8.9 cm |
| Kod EAN | 5722000105428 |
| Wymiary z opakowaniem | 17 x 12 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,16 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





