| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Singles |
| Materiał: | stal |
| Kolor: | czarny |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
| Stawiany jeden na drugim: | nie |
| Dłuższy bok: | 22.5 cm |
| Krótszy bok: | 22.5 cm |
| Wysokość: | 11.3 cm |
| Kod EAN: | 5722003320132 |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Singles serwetnik czarny 332013
Zone Denmark Singles serwetnik czarny 332013
Nr Kat. 332013
Zone Denmark Singles serwetnik czarny 332013
Nr Kat. 332013
Opis produktu Zone Denmark Singles serwetnik czarny 332013
- serwetnik ma sprytny, mały silikonowy detal, który zapewnia, że zabiera się tylko jedną serwetkę na raz
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Singles |
| Materiał | stal |
| Kolor | czarny |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 22.5 cm |
| Krótszy bok | 22.5 cm |
| Wysokość | 11.3 cm |
| Kod EAN | 5722003320132 |
| Wymiary z opakowaniem | 26 x 11 x 26 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,75 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





